KÜRKÇÜOĞLU JENERATÖR HAKKINDA

Kürkçüoğlu Jeneratör

Kürkçüoğlu Jeneratör Tanıtım Filmi

Kürkçüoğlu Jeneratör İstanbul Kurtköy'de bulunan modern üretim tesisinde 10 kVA - 2500 kVA güçleri arasında dizel jeneratör setleri, ses izolasyon kabinleri, her tipte kontrol ve güç transfer panoları üretimi yapmaktadır.

Türkiye'de ki önemli jeneratör firmaları arasında yer alan Kürkçüoğlu Jeneratör yurtiçinde ve 35'i aşkın ülkede ki satış ve satış sonrası hizmetler ağıyla inşaat , petrol, gıda, sağlık, eğlence, telekom ve bir çok sanayi sektörüyle kamu kurum ve kuruluşlarının kesintisiz enerji ihtiyacını karşılamaktadır.

Ürettiği ürünlerin %70'ini ihraç eden Kürkçüoğlu Jeneratör sektöründe ki uluslararası fuarları da yakından takip ederek, Dünya kalite standartlarında üretilmiş dizel jeneratör setleri ve opsiyonel donanımlarıyla, daha çok ülkede " enerji kaynağı " olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Kürkçüoğlu Jeneratör konusunda eğitimli uzman kadrosuyla, sahip olduğu kaliteli araçlarla donatılmış montaj hatlarında, tüm iklim koşullarında yüksek performansla çalışmaya elverişli dizel jeneratör setleri üretip müşterilerine sunmaktadır. Faaliyete başladığı 1996 yılından bu yana koşulsuz müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ana prensip haline getiren Kürkçüoğlu Jeneratör'ün ürettiği bütün ürünler uzman kalite kontrol personelleri tarafından giriş kontrolünden nihai ürün kontrolüne kadar, üretimin her aşamasında gerekli fonksiyon, performans ve güvenlik testlerinden, yüksek teknolojiye sahip test cihazlarıyla, büyük bir titizlikle geçirilmektedir.

Yönetim Sistemlerini tüm dünyada kabul gören ISO9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 serifikalarıyla belgelemiş olan Kürkçüoğlu Jeneratör, TSE ve CE standartlarında ürettiği ürünlerini, Türk Patent Enstitüsü'nce tescil edilen "KÜRKÇÜOĞLU JENERATÖR" ve " KJ POWER" markalarıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlara taşıdığı gibi, Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanlığı, KKK, DzKK ve HvKK lığı gibi ülke kurumlarının da jeneratör tedarikçisi olmanın gururunu taşıyor.

Hedef ve politikalarını periyodik olarak gözden geçiren Kürkçüoğlu Jeneratör sürekli iyileştirme hedefi kapsamında yaptığı modernizasyon çalışmalarıyla kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseltmektedir.